Regulamin Giveawayów

Biorąc udział w giveawayu oświadczasz, iż zapoznałeś się z poniższym regulaminem.

1. Osoba biorąca udział w giveawayu oświadcza, iż spełnia wymagania wiekowe danej gry.

2. Nagroda wysyłana jest na adres e-mail podany w formularzu giveawaya.

3. Administracja HuntGame.pl ma pełne 48h na wysłanie nagrody w postaci linku/keya/gifta do zwycięzcy Giveawaya.

4. Zwycięzca zobowiązany jest potwierdzić odbiór nagrody oraz podać swój nick do publikacji na stronie zwycięzców, odpowiadając na wysłany przez nas e-mail. 

5. Zwycięzcy giveawayów tygodniowych, jak i szybkich giveawayów są ogłaszani na tablicy zwycięzców.

6. Biorąc udział w giveawayu automatycznie zgadzasz się, aby Twój adres email został zapisany do naszego newslettera.

7. Każdy użytkownik może zgłosić się wyłącznie za pomocą jednego adresu email. Użytkownicy rejestrujący za pomocą wielu kont email, a także w sztuczny sposób nabijający Punkty linkiem referencyjnym, będą mieli blokowaną możliwość brania udziału w kolejnych Giveawayach, a także będą dyskwalifikowani z bieżącego Giveawaya.

8. Na każde IP przypada jeden udział w Giveawayu. Próba nabijaniu kilku punktów na jednym adresie IP skończy się dyskwalifikacją danego użytkownika z Giveawaya.

9. Obowiązuje zakaz używania "chwilowych" skrzynek pocztowych typu: niepodam.pl, 10minutemail.com itd. Każda osoba zapisująca się do Giveawaya za pomocą tego typu adresu e-mail, zostanie zdyskwalifikowana.

10. Jednym adresem e-mail możesz jednocześnie brać udział we wszytkich naszych Giveawayach.

11. Zwycięzca Giveawaya ma 48h (2 dni) na odpowiedź na naszego maila weryfikującego, którego wysyłamy maksymalnie 24h po zakończeniu Giveawaya. Jeżeli po tym czasie zwycięzca nie skontaktuje się znami, wylosujemy kolejną osobę z którą także skontaktujemy się mailowo.

12. Zwycięzca Giveawaya ma 30dni na odbiór nagrody w postaci prezentu na Steam. Jeżeli zwycięzca nie odbierze nagrody w ciągu 30 dni – nagroda przepada (Dotyczy tylko gier w postaci prezentu na Steam!).

Administracja HuntGame.pl zastrzega sobie prawo do poprawienia lub zmiany regulaminu bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników.

Administratorzy HuntGame.pl mają prawo zdyskwalifikować danego użytkownika z Giveawaya, jeżeli dany użytkownik naruszy powyższy Regulamin.