Giveaway Tygodnia #19 – Tomb Raider GOTY Edition

Sponsorem nagrody jest serwis GryMMO.biz

 

TrophyWygraj grę Tomb Raider GOTY [Steam Key]
Twoje Punkty

0

Wszystkie Punkty

666

Dni do końca

Ended

Tomb Raider jest grą akcji z wątkami przygodowymi stworzoną przez studio Crystal Dynamics. W warstwie fabularnej tytuł stanowi prequel wydarzeń opisanych w pozostałych odsłonach cyklu o przygodach Lary Croft. Gracze mają okazję poznać młodość głównej bohaterki, która po katastrofie statku badawczego próbuje przetrwać na tajemniczej wyspie u wybrzeży Japonii. Nie czekaj! Dołącz do giveawaya i wygraj Tomb Raider GOTY Edition w postaci klucza na Steam!

[AdSense-A]

Konkurs dobiegł końca.
 • Daniel Strumpf

  Klucz był zużyty. Nie było żadnej rekompensaty. Tyle w kwestii tego losowania.

  • rajjdd

   A skąd my mamy wiedzieć, czy czasami nie chcesz nas naciągnąć na kolejną grę? Każdy zwycięzca klucza steam może napisać, że klucz był zużyty.. Klucze, które rozdajemy pochodzą z zaufanego źródła, a dostęp do nich ma tylko i wyłącznie administrator strony oraz sprzedawca. Jeżeli sprzedawca uważa, że nie wystąpił błąd podczas wysyłki to my nic nie poradzimy.. A może ktoś ma jeszcze dostęp do Twojej skrzynki pocztowej? Można spekulować do woli.. Jeżeli faktycznie nie zużyłeś kodu, to możesz czuć się oszukany, ale postaw się w naszej sytuacji..

   • Daniel Strumpf

    Nie możliwe żeby ktoś ukradł klucz z mojej poczty. Przeczytałem wiadomość jako pierwszy, poza tym logowanie wymaga weryfikacji sms. Tym bardziej nie chcę Was na nic naciągać. Wina nie leży po mojej stronie, jednak nie da się tego w żaden sposób udowodnić. Szkoda. De facto ta dyskusja nie ma już najmniejszego sensu. Zaiste „zaufane” te źródło.