FAQ – najczęściej zadawane pytania

Na czym polegają nasze Giveawaye?
Jeśli chcesz wziąć udział w Giveawayu Tygodnia/Szybkim Giveawayu, wystarczy, że podasz swój adres email na stronie Giveawaya. Po zakończeniu Giveawaya odbywa się losowanie i określona liczba osób otrzymuje gry lub inne rzeczy, które rozdajemy.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?
Po poprawnym potwierdzeniu zapisu do Giveawaya, dostaniesz swój link referencyjny, dzięki któremu możesz zaprosić do zabawy swoich znajomych. Za każdą poprawnie zapisaną osobę dostaniesz dodatkowe punkty. W każdym momencie możesz sprawdzić swoją aktualną liczbę punktów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Giveawaya i sprawdzisz zakładkę "Twoje Punkty". W niektórych Giveawayach dodatkowe puntky możesz zdobyć przez przykładowo polubienie naszego profilu na facebooku, czy dołączenie do grupy na steamie.

Czy wygrywa osoba z największą ilością punktów?
Nie zawsze. Osoba która zdobędzie największą ilość punktów, ma większe szanse na wygraną. Przykładowo: Zapisałeś się do Giveawaya i zaprosiłeś 24 znajomych. Do giveawaya dołączyło także 75 innych osób. Masz 25 punktów na 100 wszystkich punktów, tak więc Twoje szanse na wygraną wynoszą 25%.

Czy mogę wygrać niezapraszając znajomych?
Tak. To po prostu wymaga większego szczęścia, tak więc zalecamy zaprosić znajomych do konkursu.

Czy mogę kupić dodatkowe punkty?
Nie.

Mam grę, którą chciałbym przekazać na Giveaway, jak mogę to zrobić?
Możemy przyjąć każdą grę, jaką chcecie nam przekazać, jednak  miejcie na uwadze to, że z przyczyn bezpieczeństwa nie robimy giveawayów z kluczy przekazanych przez Was, takie klucze najczęściej trafiają na nasz profil na facebooku na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Inna sytuacja, gdy przekazujecie nam prezent na Steamie, wtedy możemy z niego zrobić normalny Giveaway.

Jak można wesprzeć HuntGame?
Jest kilka sposobów wsparcia naszej strony. Możesz m.in. przekazać nam item/gift ze swojego steama, możesz to zrobić za pomocą TEGO linku.
Oferujemy także obustronną pomoc, możesz wykupić u nas reklamę, dzięki czemu wspomożesz nasz serwis, a jednocześnie będziesz mógł zareklamować np. swój kanał na YouTube czy Twitchu, lub stronę internetową itd.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je nam za pomocą poniższego formularza: 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości