← Wróć do wyboru kategorii.
DARMOWE GRY PRZEGLĄDARKOWE
OnlyFight
W OnlyFight zaczynasz od prowadzenia ekipy kilku chuliganów wyposażonych w podstawową broń. Bierz udział w ustawkach i sparingach, trenuj na siłowni. Zarobione pieniądze wydaj na rozbudowę skarbca, trening lub unikalne przedmioty.
Anno Online
Ekonomiczna strategia, która daje Ci szansę stania się potężnym władcą Musisz zadbać o to, by zaspokoić potrzeby mieszkańców wznosząc kolejne budynki, produkując kolejne zasoby oraz stale poszerzając zakres Twojej władzy.
The Settlers Online
Grę The Settlers Online zaczynasz mając do dyspozycji własną, nieosiedloną, małą wioskę. Rozbuduj ją o traktat, kopalnię, stolarnię. W gildii bądź w pojedynkę buduj własne królestwo. Szczęście, spryt i dobra strategia pomogą Ci być wielkim władcą.
PGR Online
PGR Online to pierwsza gra farmerska która zawiera w sobie elementy znane z gier RPG – walkę, rozwój umiejętności postaci, ekwipunek. Siej, zbieraj plony i handluj, załóż i rozbuduj swoje własne Prywatne Gospodarstwo Rolne.
Islanderz
Strategiczna gra rozgrywana w niedalekiej przyszłości, ocieplenie klimatu spowodowała, że woda zalała kontynenty. Na ziemi ostały się trzy nacje. Wciel się w jedną z nich, Rozwijaj wyspy, twórz potężne floty. Świat Islanderz Cie potrzebuje.
Shakes & Fidget
Shakes & Fidget to darmowa gra MMORPG na przeglądarkę z kreskówkową grafiką i przyjemną rozgrywką. Na początku gry stajemy przed wyborem postaci, którą przyjdzie nam grać. Możemy wybrać Wojownika, Maga i Zwiadowcę.