← Wróć do wyboru kategorii.
DARMOWE GRY KLIENCKIE
World of Tanks
W klienckiej grze MMO World of Tanks możesz pokierować jednym ze 150 unikalnych czołgów. Jako gracz masz do dyspozycji szczegółowo odzwierciedlone czołgi z różnych epok: od II Wojny Światowej aż po Wojnę Koreańską.
World of Warplanes
Gra pozwala zasiąść ze sterami jednego z wielu samolotów pochodzących z okresu złotej ery awiacji - od maszyn z czasów poprzedzających II wojnę światową, aż po myśliwce odrzutowe wykorzystywane w trakcie Wojny koreańskiej czy prototypowe modele.
Duel of Champions
Darmowa gra osadzona w świecie znanym z kultowej serii strategicznych gier fantasy na komputery PC. W grze masz do wyboru 4 frakcje. Jako gracz kompletujesz talię kart. Karty te reprezentują różne potwory, zaklęcia itp.
War Thunder
War Thunder to sieciówka symulująca powietrzne starcia z czasów II wojny światowej, która dzięki aspektowi MMO daje nam okazję bawienia się z tysiącami innych graczy. W starciach biorą udział również czołgi, inne pojazdy, artyleria itp.
Star Wars: The Old Republic
Star Wars: The Old Republic to osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen gra MMORPG. Gracze mogą wcielić się w postać reprezentującą jedną z ośmiu dostępnych klas postaci i wziąć udział w widowiskowych starciach, w których stawką jest los galaktyki.
PGR Online
PGR Online to pierwsza gra farmerska która zawiera w sobie elementy znane z gier RPG – walkę, rozwój umiejętności postaci, ekwipunek. Siej, zbieraj plony i handluj, załóż i rozbuduj swoje własne Prywatne Gospodarstwo Rolne.
Metin2
Metin2 to gra MMORPG, w której gracze rywalizują w trzech odrębnych królestwach. Już od niepamiętnych czasów oddech Boga Smoka czuwa nad trzema królestwami. Niestety, nad fascynującym światem magii zwisło śmiertelne niebezpieczeństwo.
Ghost Recon Phantoms
Tom Clancy's Ghost Recon Online to strzelanina, w której wcielamy się w elitarnych żołnierzy przyszłości. Akcja przenosi nas w realistycznie odwzorowane lokacje z całego globu, będące teatrem zmagań najważniejszych współczesnych mocarstw.
Infinite Crisis
Infinite Crisis to darmowa gra multiplayer online battle arena (MOBA) na podstawie świata DC Comics (DC Universe). Infinite Crisis od początku wytacza ciężkie działa zastępując wymyślonych championów postaciami z komiksów ze świata DC.